1. خانه
  2. الگو های موفقیت
  3. الگوهای موفقیت با تحصیلات عالی

الگوهای موفقیت با تحصیلات عالی

الگوهای موفقیت با تحصیلات عالی

دیوید  سیلورز

ارزش خالص دارایی: 4.33 میلیون دلار

David N. Silvers استاد بالینی پوست و آسیب شناسی و مدیر آزمایشگاه آسیب شناسی پوست در دانشگاه کلمبیا است. حقوق فوق العاده او حقوق بسیاری از مربیان دانشگاه است.

دکتر سیلورز در سال 1968 مدرک دکترای خود را از دانشگاه دوک دریافت کرد. وی دارای یک هیئت مدیره دارای مجوز پوست و آسیب شناسی است و دارای صلاحیت ویژه ای در زمینه آسیب شناسی پوست است.

طبق گفته بلومبرگ ، دانشكده اظهار داشت: “دیوید سیلورز در این زمینه مشهور است و مسئولیت های مهمی در جهت هدایت آزمایشگاه بسیار تخصصی در مركز پزشكی دانشگاه كلمبیا دارد”

زو روزنواکس

ارزش خالص دارایی: 3.3 میلیون دلار

Zev Rosenwaks استاد زنان و زایمان در دانشگاه کرنل و مدیر و پزشک اصلی مرکز پزشکی باروری Ronald O. Perelman و Claudia Cohen در کالج پزشکی Weill Cornell است.

دکتر روزنواکس در سال 1972 مدرک دکترای خود را از مرکز علوم بهداشتی SUNY در بروکلین دریافت کرد. وی دارای هیئت مدیره متخصص زنان و زایمان و غدد درون ریز و باروری و ناباروری و عضو کالج متخصص زنان و زایمان آمریکا است.

دکتر روزنواکس به خاطر کارهای پیشگام خود در تولید مثل کمک کرده در سطح بین المللی شهرت دارد. وی مدیر موسسه پزشکی باروری جونز در نورفولک ، ویرجینیا بود ، واحدی که اولین بارداری IVF را در ایالات متحده به دست آورد.

دین تاکاهاشی

ارزش خالص دارایی: 2.6 میلیون دلار

دین تاکاهاشی استاد راهنما در امور مالی در دانشکده مدیریت ییل و مدیر ارشد سرمایه گذاری در دانشگاه ییل است.

دکتر تاکاهاشی دکترای خود را دریافت کرد. در اقتصاد از ییل.

دکتر تاکاهاشی علاوه بر استادی ، مدیر ارشد سرمایه گذاری برای ییل است ، جایی که او به نظارت بیش از 17 میلیارد دلار از دارایی های موقوفات ، حقوق بازنشستگی و خیریه دانشگاه کمک می کند. قبل از پیوستن به دفتر سرمایه گذاری ییل در سال 1986 ، وی در Affirmative Investments در بوستون و به عنوان داوطلب VISTA در ورمونت کار می کرد.

در سال 2009 ، دکتر تاکاهاشی یک مرخصی دو ماهه از ییل گرفت تا به عنوان مشاور در دفتر دارایی داخلی در وزارت خزانه داری ایالات متحده خدمت کند ، جایی که او در مورد تأثیر بحران مالی در امور مالی شهرداری و سیاست های مربوط به قانون تثبیت اقتصادی اضطراری سال 2008.

دکتر تاکاهاشی با وندی شارپ ، که به تدریس ویولن و نظارت بر موسیقی مجلسی در ییل می پردازد ، ازدواج کرده است. آنها دو فرزند به نام های کری و کای دارند که از اعضای کلاس های کالج ییل در سال های 2014 و 2016 هستند.

ویلیام ای. فروهان جونیور

ارزش خالص دارایی: 1.19 میلیون دلار

ویلیام ای. فروهان جونیور استاد بنیاد بیکر و استاد برجسته جورج ای. بیتس در دانشکده بازرگانی هاروارد است ، جایی که وی به عنوان دانشیار ارشد ، مدیر توسعه دانشکده ، رئیس برنامه مدیریت پیشرفته آموزش اجرایی ، رئیس حوزه مالی و رئیس دوره مالی در سال اول برنامه MBA.

دکتر فروهان که مدرک دکترای مدیریت بازرگانی خود را از دانشگاه هاروارد کرده است ، 15 شرکت خصوصی دارد.

Dan J. Laughhunn

ارزش خالص دارایی: 1.03 میلیون دلار

Dan J. Laughhunn استاد برجسته دانشکده تجارت Fuqua دانشگاه دوک است.

از جمله دوره های تدریس شده توسط دکتر Laughhunn ، که دکترای خود را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه ایلینوی دریافت کرده است ، می توان به موارد زیر اشاره کرد: مدیریت ریسک ، بودجه بندی سرمایه ، اقتصاد مدیریتی ، دارایی و نگرش ریسک مدیران حرفه ای.

زمینه اصلی تحقیق دکتر Laughhunn علوم تصمیم گیری است – مطالعه تصمیم گیری انسان در شرایط مختلف و با توجه به نظریه ها و مجموعه مفروضات مختلف تجزیه و تحلیل شده است. در حوزه علوم تصمیم گیری ، وی در مطالعه رجحان ریسک مدیران تخصص دارد.

Andrew M. Isaacs

ارزش خالص دارایی: 709،000 دلار

Andrew M. Isaacs استاد راهنمای بازرگانی و مهندسی در دانشگاه کالیفرنیا – برکلی است ، جایی که او همچنین مدیر جدید مدیریت برنامه های فناوری ، مدیر برنامه Mayfield Fellows و مدیر اجرایی مرکز انرژی و محیط زیست است. نوآوری در دانشکده تجارت UC – Berkeley Haas.

آقای آیزاکس دوره هایی را در زمینه بازاریابی برای کارآفرینان با فناوری پیشرفته ، تجارت فناوری نانو ، شناخت فرصت: فناوری و کارآفرینی در سیلیکون ولی و انرژی ، پایداری و نوآوری در تجارت تدریس می کند.

Kannan Ramaswamy

ارزش خالص دارایی: 700،000 دلار

Kannan Ramaswamy استاد مدیریت William William Hacker در بخش تجارت جهانی دانشکده مدیریت جهانی Thunderbird است.

دکتر Ramaswamy MBA خود را از دانشگاه مدرس (چنای فعلی) هند و دکترای خود را دریافت کرد. از دانشگاه فناوری ویرجینیا. او اکنون یک شهروند ایالات متحده است.

دکتر رامسوامی به خاطر تخصص خود در زمینه استراتژی جهانی ، بازارهای نوظهور (به ویژه آسیای جنوبی) ، بخش انرژی ، حاکمیت شرکتی ، ادغام و ادغام و مدیریت جهانی مشهور است.

Andrew Inkpen

ارزش خالص دارایی: 566،000 دلار

اندرو اینکپن رئیس J. Kenneth و Jeannette Seward در استراتژی جهانی و استاد مدیریت جهانی در دانشکده مدیریت جهانی Thunderbird است.

دکتر اینکپن دکترای خود را دریافت کرد. از دانشگاه غربی انتاریو. وی علاوه بر مدرسه تاندربرد ، در مدرسه تجارت ایوی (دانشگاه غربی انتاریو) ، دانشگاه تمپل ، دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه فنی نانیانگ نیز در سنگاپور تدریس کرده است.

تحقیقات دکتر اینکپن بر مدیریت شرکت های چند ملیتی ، مدیریت دانش و یادگیری سازمانی و اتحادهای استراتژیک و سرمایه گذاری های مشترک بین المللی متمرکز است. وی با صنایع مختلف همکاری نزدیک داشته است.

استیون وینبرگ

ارزش خالص دارایی: 536،000 دلار

در سال 1979 ، دکتر وینبرگ جایزه نوبل فیزیک – بهترین افتخار علمی را دریافت کرد. وی به همراه شلدون گلاشو و عبدوس سلام ، نظریه الکتروضعف را ابداع کردند که دو چهار نیروی اصلی طبیعی طبیعت را متحد می کرد: نیروی الکترومغناطیسی و نیروی اتمی ضعیف.

Graeme Rankine

ارزش خالص دارایی: 493،000 دلار

Graeme Rankine دانشیار حسابداری ، و همچنین مدیر دانشگاه LG Electronics Executive MBA (کره) برنامه ، در دانشکده مدیریت جهانی Thunderbird است. او در حال حاضر مدیر علمی برنامه Thunderbird’s Finance for Global Managers و برنامه Lucent’s New Business Development است.

 

نوشتهٔ پیشین
الگوهای موفقیت بدون تحصیلات عالی
نوشتهٔ بعدی
لیست فقیر ترین کشور های جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست