1. خانه
  2. الگو های موفقیت
  3. کارآفرینان موفق زن در جهان

کارآفرینان موفق زن در جهان

کارآفرینان موفق زن در جهان

Sophia Amoruso

شرکت: Nasty Gal and Girlboss Media

سن: 36 سال

ارزش خالص: 5 میلیون دلار (4 میلیون پوند)

در سال 2015 ، او از سمت خود به عنوان مدیر عامل شرکت Nasty Gal کناره گیری کرد و پرونده شرکت برای ورشکستگی را تماشا کرد ، اما این فقط یک عقبگرد بود و به توسعه فعالیت جدید خود ، Girlboss پرداخت ، سایتی اختصاص داده شده به مشاوره و توانمندسازی زنان در زمینه های سلامتی ، زیبایی ، شغل و بیشتر. اگرچه او از دارایی خالص 280 میلیون دلار در سال 2016 به 5 میلیون دلار امروز رسیده است ، اما روحیه کارآفرینی او را در این لیست جای داده است!

Huda Kattan

شرکت: Huda Beauty
سن: 36 سال
ارزش خالص: 610 میلیون دلار (460 میلیون پوند)

بعد از رفتن از دبی و شروع امپراطوری زیبایی خود، غول زیبایی تصمیم گرفت ساخت مژه های مصنوعی و مینا مصنوعی خود را شروع کند. بعد از تبدیل شدن به محصول جدید “آن” برای کیم کارداشیان ، مژه های هدی بیوتی در روز اول فروخته شد و ملکه آرایش Kattan  تبدیل کرد. از آن زمان ، امپراطوری زیبایی او با راه اندازی دامنه جدید Wishful گسترش پوست طبیعی و درخشان به مراقبت از پوست گسترش یافته است.

Tory Burch

شرکت: Tory Burch
سن: 54 سال
ارزش خالص: 850 میلیون دلار (640 میلیون پوند)

توری بورچ پس از کسب تجربه کار در بزرگترین خانه های مد در جهان ، از جمله پولو رالف لورن ، ورا وانگ و لوو ، تصمیم گرفت بال های خود را باز کند و برند خود را بسازد. در سال 2004 ، او نام تجاری مد خود را راه اندازی کرد ، که با طراحی های منحصر به فرد و مد روز به موفقیت بزرگی دست یافته است.

Arianna Huffington

شرکت : Thrive Global

سن : 70

ارزش خالص: 100 میلیون دلار (75 میلیون پوند)

آریانا هافینگتون از بنیانگذاران و سردبیر سابق وب سایت خبری موفق HuffPost (پیش از این هافینگتون پست) است. هافینگتون پس از ایجاد یک رسانه خبری دیجیتالی ، هدف خود را برای راه اندازی مجموعه ای از کتاب ها ، از جمله آخرین کتاب “انقلاب خواب” قرار داد. او همچنین سایت سلامتی Thrive Global را مدیریت می کند و یک دوره شش هفته ای برای بهبود وضعیت عمومی مردم ارائه می دهد.

JK Rowling

شرکت : Novelist, film producer and screenwriter

سن : 55

ارزش خالص: 60 میلیون دلار (45 میلیون پوند)

رمان نویس انگلیسی ، جی کی رولینگ هنگامی که می خواست اولین کتاب خود ، هری پاتر و سنگ فلسفه را چاپ کند ، با سهم موانع و طردهای زیادی روبرو شد. هر چند که او موفق شد موانع انتشار را از بین ببرد ،  مجموعه کتاب ها را به فیلم ها ، کالاهای تجاری و حتی پارک های ماجراجویی تبدیل کرد.

Vera Wang

شرکت : Vera Wang

سن : 71

ارزش خالص: 460 میلیون دلار (350 میلیون پوند)

ورا وانگ  در 40 سالگی لباس عروس خود را طراحی کرد و تصمیم گرفت برند مد خود را راه اندازی کند. خوشبختانه ، وانگ ، با همکاری در مجله Vogue ، برای برقراری موفقیت در برند خود . وی از آن زمان شرکت خود را گسترش داده و اکنون از جواهرات گرفته تا وسایل خانه و وسایل آشپزخانه و همچنین لباس ، کفش و لوازم جانبی طراحی می کند.

Martha Stewart

شرکت : Martha Stewart Living Omnimedia

سن : 79

ارزش خالص: 638 میلیون دلار (480 میلیون پوند)

مارتا استوارت به عنوان یک سرآشپز مشهور به ستاره ای تبدیل شد و تعدادی کتاب آشپزی منتشر کرد و برای چندین مجله  همکاری داشت. در سال 1997 ، این بازرگان با ایجاد شرکت رسانه ای خود ، مارتا استوارت لیوینگ اومنیمدیا ، تمام فعالیت های خود را متمرکز کرد. او از همان زمان وارد تلویزیون و رادیو شده است و همچنان به موفقیت در پخت و پز خود تمرکز می کند.

Cath Kidston

شرکت : Cath Kidston

سن : 61

ارزش خالص: 1 میلیون دلار (750،000 پوند)

به دنبال فعالیت در زمینه طراحی مبلمان ، کت کیدستون تصمیم گرفت در سال 1993 شعبه خود را باز کند و فروشگاه شخصی خود را راه اندازی کند که طرح های قدیمی وی را کاملاً بریتانیایی می فروخت. چند سال بعد ، که دوباره روند پرطرفدار شروع به کار کرد ، فروشگاه به سرعت به موفقیت چشمگیری دست یافت و اکنون در خیابان های بلند انگلیس به یک نام مشهور تبدیل شده است.

Angie Hicks

شرکت: ANGI Homeservices

سن : 47

ارزش خالص: 190 میلیون دلار (140 میلیون پوند)

یافتن یک ارائه دهنده خدمات در مواقع اضطراری کار سختی است – شما با هر کسی که توصیه شده تماس بگیرید و امیدوارید که بهترین ها را داشته باشید! و آنجاست که انجی هیکس شاهد شکاف زیادی در بازار بود و خدمتی را تشکیل می داد که هیچ کس قبلاً آن را ارائه نمی داد. Angie’s List به شما کمک می کند تا خدمات مناسب خانگی را که برای شما مناسب است پیدا کنید – همه اینها فقط با کلیک یک دکمه!

Sara Blakely

شرکت : Spanx

سن  : 49

ارزش خالص: 1 میلیارد دلار (750 میلیون پوند)

منبع 

نوشتهٔ پیشین
ثروتمندترین زنان جهان
نوشتهٔ بعدی
یک توصیه در مذاکره همیشه درست نیست !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست